| MyLovee a întrebat:

Credeti ca va muri Ioana din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| LariiiSsa a răspuns:

Stai linn :d nu cred ca va muri pentru ca e pers pricipal si daca ar muri filmul nu ar mai avea farmek :Xbig grin Ioana cu Andrei fac totwinking :X si daca era sa moara nu cred ca mai descoperea cine sunt parintii ei adevarati si nu sar mai fi impacat cu Andrei :Xbig grin dupa parerea mea. apoi nu stiu :Xhappy

14 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Ar fi raucrying si ciudat.Dar cred ca e doar in moarte clinica nu iti face grijiwinking

| AllyLove a răspuns:

Este personajul principal, este imposibil sa moara

| lotus21 a răspuns:

Sper ca nu deoarece imi place de ea a mai jucat si in iubire si onoare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah...doar reclama nu are cum sa moara

| blacklife997 a răspuns:

Eu zic ca nu, daca te-ai uitat la o secventa unpic mai departe mi se pare ca nu va muri (cred)

| AndreiB96 a răspuns:

Nu cred, ar fi foarte urat sad si totusi e tipic serialelor romanesti...

| ThZura a răspuns:

Poii, O murit. Pt ca ii pune pe toti colegi, prieteni, familie sa zica pararea lor despre ioana... Am vazut ca zicea mama lui Anca ca,, Era o fata buna si harnica". Deci ERA, numai este! Funda?love struck

| smileeveryday97 a răspuns:

Nu cred deaorece ea este personaj principal in Pariu cu viata+ca e vocea principala din LaLa Band, deci nu prea are cum...

| Blond007 a răspuns:

Nu moare Actoru principal happy

| CristinaElena01 a răspuns:

Bunaa...sincera sa fiuu eu nu cred...pentru ca nah.e unul din personajele principale si am vazut k in episodul urmator o sa vorbeasca cu Andrei asa am vazut eu cred ca nu o sa moarawinking si nu o sa moara stai linistita:*

| tudosiero a răspuns:

Da, asa cred si eu, ca nu o sa moara dar totusi nu stiu ce sa zic, Mara Anghel zice la sfarsit"Doar ce am aflat ca e fata mea...In lumea asta nu mai exista pic de dreptate?"

| edy09 a răspuns:

Nu va muri sigur si eu ma uit

| Lory123 a răspuns:

Normal k nu
e rolu principal