| lalalalallll a întrebat:

Cui îi place Titanic? Cine se uită în acestă seară?

12 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Am vazut aseara titanic. este un film de nota 10 love struck love struck

| anonymousxD a răspuns:

Mie imi placeee si cred ca o sa ma uit din nou la el.
Trebuie sa recunoastem ca este un film bunn! happy

| SindyR a răspuns:

Ador filmu asta. L-am vazut de vreo 10 ori pe putin si tot nu m-am saturat de el. Vizionare placutawinking. Bafta!

| JammyBrooks a răspuns:

Mie imi place.chiar este in aceasta seara,? as dori foarte mult sa ma uit. daca chiar este pe ce canal si la ce ora? mersi:*

| euuuuuuuuuu a răspuns (pentru JammyBrooks):

Pe ProTV la ora 20:30 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc Titanic, este filmul meu preferatlove struck Ma voi uita cu siguranta si probabil voi plange iar, ca de fiecare datalove struck

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Mie! imi place muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Si o sa ma uit

| 12Afasa2 a răspuns:

Mie imi place! desi l-am vazut de 30 ori tot m-as uita la el:X:X

| girl13 a răspuns:

Mie imi place foarte tare filmu si ma uit in seara asta:*big grin