| VanessaM a întrebat:

Va vine sa credeti ca s-a terminat Sezonul 2 din The Vampire Diaries?:O

Răspuns Câştigător
| gabriela007 a răspuns:

A fost foarte frumos episodul, dar depinde de cine iti place :X.Mie imi place de Damon si Elena.
Imi pare rau pentru Stefan...a platit un pret foarte mare, dar prin acest gest se vede ca isi iubeste fratele.crying
Nu stiu cum vom fi in stare sa asteptam pana in septembrie pentru sezonul 3crying[ Ce o sa fac eu toata vara? ]

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Va vine sa credeti ca Tanar si Nelinistit ruleaza de vreo 20 de ani, si inca nu s-a terminat? :O

| Chris a răspuns:

Da, imi vine sa cred, doar ca nu ma pot obisnui cu gandul.

| Tera a răspuns:

NU, si nu pot sa cred ca trebuie sa mai asteptam pana in septembrie pentru sezonul 3, mor de curiozitate ce se va intampla cu Stefan si faza cu Jeremmy de la sfarsit e foarte ciudat cred ca e ca in mesaje de dincolo ar fi foarte tare da ar putea vedea fantome.

| darkhell217 a răspuns:

Serios? chiar ca nu m am prins straight face oricum a fost super tare ultimul episod, de fapt, nu exista unul sa nu imi fi placut

| Kiddduu a răspuns:

Da...
Mai ales ca orice sfarsit, are un nou inceput!winking
Va incepe altul!

| oanna_4635 a răspuns:

Nuuuuusad.probabil o sa innebunesc fara el pana la toamnabroken heart.pff si ce sfarsit; x.ador acest serial:X E supeeeer:X

| rebela2011 a răspuns:

Nu...trebuia sa-l mai fii prelungit clar! era super:*:*:*...

| 5dfsd3612 a răspuns:

Da imi vine sa cred. da ce tie nu?

| xsideandrea1 a răspuns:

Sincer nu si parca astept in fiecare vineri sa ajung acs de la scoala si sa ma uit la el...dar oricum la toamna revine cu un sezon mai tare sa speram.Din cate am auzit o sa fie sezonul origialilor.smugwinking

| Ollykaa a răspuns:

Greu de crezut. laughing
Oricum, un final de sezon. gen "WOW".
Dar dupa cum am lasat si comment pe vplay, Mi se pare o idee proasta sa ne tina asa, in suspans pana in septembrie, cand va incepe sezonul 3. Caz. V.D is like a drug love struck.
Oricum. Vampire Diaries a fost, este si va fi cel mai tare serial, ever love strucklove strucklove strucklove struck

Daca il iubesti pe Ian [ Damon], da-mi o funda laughing [ just kidding]. laughing

| JustSimple a răspuns:

Nu,pacat laughing:

| iubeschusky a răspuns:

Hei stai calma! ca au luat si ei o pauza.ca toti oamenii. excursii, plaja alea alea.vor reveni cu un nou sezon in septembrie.si mie imi e greu sa astept pana atunci dar cu atat curiozitatea va fi mai mare.imi pareu rau de stefan ca e pus in situatia asta si de jeremy cu cele 2 ex iubite.dar vom vedea in septembrie. funda te rog:X

| narutohokage_2642 a răspuns:

Da.
@Apache: Ai dreptate Tanar si nelinisti ruleaza de 20 de ani si are vreo 10.000 de episoade parca. Este incredibil!
Sayonara!

| rrrbeto95 a răspuns:

Nu! Si sezonul 3 apare in 14 septembrie! crying La ce seriale te uiti pana atunci? In afara de ghost whisperer nu am mai gasit altul interesant.

| EojiKumnE a răspuns:

Frate ai dreptate aw avut atatea pauze eu inteleg acum da pana in sepebrie dp ce ca era o datha p saptamana si ajteptam cu suspans merew.angryangryangry. oricum e super serialul love struck:X:X si imi pare ff raw pentru stefan broken heart acum nu stiu ce o sa faca elena pentru ca eu nu cred ca gtha la sarutat p damon si ramane cu el chiar daca ar fi frumos e prea prea pentru. serialu asta in care toate saw intamplat p dos merew straight facestraight face... nu stiu nu imi vine sa cred imi vine sa le daw cu ceva in cap la aia care fac acest serial laughinglaughinglaughinglaughinglaughing)pentru ca ce naibi prea mult suspans...straight facestraight facestraight facelaughinglaughinglaughinglaughing)