| naruto2011 a întrebat:

Cum credeti ca va fi sfarsitul la naruto shippuden cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| QueenBey a răspuns:

Naruto, sa te lamuresc, intai de toate dragii mei, lasati acele filme deoparte deoarece nu au NICI o ligaturo cu animeul, iar in filmul in care Naruto moare, sa va explic cum sta treaba, da, este adevarat, Naruto moare, DAR toata actiunea se da inapoi cu cateva zile si atunci Naruto reuseste sa-si schimbe destinul, LAMURITI? Nici macar nu ati urmarit filmul si deja spuneti ca moare. Acums a revenim la intrebarea ta, Naruto Shippuden se va termina probabil cum s-a terminat Naruto, deoarece dupa Naruto Shippuden apare Naruto Akippuden in care ei au 18 ani si se afla in ANBU, intelegi? Dar toate ''povestile'' au un final fericit asta sa stii!

4 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Multumim Laura07 ca ne-ai lamurit mie personal mi-ai fost de mare ajutor.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Iti voi raspunde printr-un link

http://www.tpu.ro/......-voi-ceva/

| Klaus1997 a răspuns:

Cred ca naruto va deveni hokage sau va muri in film care nu are nici o egatura cu animeulhappy

| naruto2011 explică:

Mersi laura mai lamurit total