| intrebamadari a întrebat:

Cum este puterea destinului? Ati vazut toate episoadele, ce se intampla?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E singurul serial care il urmaresc la TV laughing
Sunt la zi cu episoadele, momentan Elena a fost rapita de Chichan.

| dragodana a răspuns (pentru OnuOnulică):

Salut! Elena e din Jurnalele Vampirilor. Poate vrei sa spui Sila.

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu le-am vazut pe toate pentru ca nu sunt cu subtitrare.Pe Youtube le vad pe repede inainte si mai mult deduc. Oricum e super serialul.
Poti da pe Google:''Puterea Destinului episod xx rezumat''.Vei gasi cu multe episoade inainte de ceea ce se difuzeaza la tv.
Fiind un serial scurt(79 episoade) se intampla multe.Vizionare placuta!