| TotalDamage a întrebat:

Cum pot sa bag subtitrarea intr-un film, adica am vazut multe filme care aveau subtitrarea inclusa in el, in fisierul *. avi sau de care o fi el?

7 răspunsuri:
| TotalDamage explică:

DeniiIuu esti total paralela, nu ai nici o legatura, vai de capu tau.

| TotalDamage explică:

Mai, desfigurato, atunci cum de sEnZzZatieEEE a inteles ce vroiam sa zic. Tu esti proasta ca nu te duce procesoru, citesti pe sarite dai un raspuns care te taie capu si mai vrei si funda pedeasupra, esti vai de capu tau. Si pot spune ca tu nu m-ai ajutat deloc, ambulanto.

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Buna TotalDamage!
Pai descarci BSplayer de pe net il instalezi. dupa aia descarci filmul care il vrei + subtitrarea ...si dupa aia deschizi filmul cu BSplayer si bagi subtitrarea in el...
Succes!
fudita?
:X

| TotalDamage explică (pentru Aalliinnaa1000):

Esti total paralela cu intrebarea si mai vrei si funda, dupa ce ca imi explici si ca la un prost.

| Aalliinnaa1000 a răspuns (pentru TotalDamage):

Nu zau? paralel esti tu bai, cum vrei sa iti explic.normal ca doar esti foarteee greu de cap si nu ai cum sa le explici la din astia ca tine!

| Aalliinnaa1000 a răspuns (pentru TotalDamage):

Si apropo esti tampit rau!

| TotalDamage explică (pentru Aalliinnaa1000):

Mai vaco tu nici nu stii ce am intrebat. Daca zici ca am pus intrebare gresit de ce sEnZzZatieEEE a inteles. Stii ce cred eu, ca esti asa de proasta incat nici acum nu ti-ai dat seama ce am intrebat. Mai rar gasesti progenituri esuate ca tine.
Pariu ca ai in jur de 11-12 ani. Asa reactioneaza o persoana de varsta ta. Inteleg. Am mai avut deaface cu din astea ca tine.