| vladutzu1234 a întrebat:

Cum pot sa-i descarc subtitrarea unui serial care l-am descarcat adineaori si sa i-o pun?

Răspuns Câştigător
| areth a răspuns:

Intra pe RegieLive.ro si acolo gasesti subtitrare pe care o doresti. Apoi o descarci si o iei cu mouse-ul dupa care o pui peste film/serial cand ruleaza. Daca nu este buna cauta alta subtitrare.
2)Deschizi serialul cu BS PLAYER dai pe cauta subtitrari si ti-o gaseste calculatorul.
3)Intri pe un site de preferat FilmeOnline.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Erzaa a răspuns:

Scrii pe google : subs.ro. Intri acolo, sscri numele filmului si dai download. happy

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

De pe site-ul titrari.ro