| xSally a întrebat:

DAU FUNDA.Cum pot sa scriu eu subtitrarea la un video? Mi-am descarcat VideoPad și nu știu cum sa fac, ma enerveaza.Stiti ceva mai usor? Nu vreau sa descarc subtitrarea nu stiu de unde.Mersi.

2 răspunsuri:
| MeNiko a răspuns:

Incerca sa-ti iei Movie Maker. e foarte simplu de utilizat exista o gramada de videoclip-uri pe youtube daca nu te descurci. Oricum, in el poti sa bagi videoul acela si sa scrii subtitrarea, merge super! big grin Bafta!

| xSally explică (pentru MeNiko):

Mersi,dar nu imi suporta formatul