| Celmaitareanonim a întrebat:

Cum pot sa maresc viteza de redare a unui video in bs player?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Driver video cel mai nou instalat instaleaza programul CC Cleaner si rulelaza-l si da o defragmentare sistemului o sa mearga mult mai bine garantezwinking

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Deschizi video F5 ca sa maresti viteza si F6 ca sa o scaziwinking

| Celmaitareanonim explică (pentru Eduard619):

Am lag. cum scap de el?laughing

| Eduard619 a răspuns (pentru Celmaitareanonim):

Driver video cel mai nou instalat instaleaza programul CC Cleaner si rulelaza-l si da o defragmentare sistemului o sa mearga mult mai bine garantezwinking

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Verifica daca ai corect instalat driverul video. Verifica sa nu ai multe procese in task manager. Curata registrii si fisierele inutile cu cc cleaner.