| Stefe a întrebat:

Hei TPU am o problema cu BS Player-ul, nu merge sa maresc viteza de redare atunci cand ascult o inregistrare facuta de mine ce ar trebui sa fac (inregistrarile le fac cu camera web, nu video)? Scuze pentru categorie

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Categolia asta dupa spusili lu flolin pielsic nu ieste foalte buna mai copili mai! cauta pi glogle ca asa a facut si flolin pielsic si a ajuns cu a ajus! deci este extraordinar, e o minuni maiii!