| DaciKillerq a întrebat:

Cum se numeste filmul?(e unul horror)
Deci in el tin minte ca e un baiat care s-a mutat cu parinti sa-i in alt loc, el noaptea se duce sa se plimbe in padure si se intalneste cu o fata, dupa asta el se intoarce acasa si se culca, cand se trezeste se trezeste cu ea in pat. Intr-o zi cei doi au gasit o camera secreta unde era un obiect(radio cred) cu care vorbesc cu spirete.
Mai era o scena in care fata facea dus si dintr o data apare ceva la ea in cada si se sperie si incepe si plnege si vine baiatu cu parinti sa-i sa vada ce s-a intamplat.

Asta e tot ce stiu din el. Dau funda la cine stie

Răspuns Câştigător
| Camuflaj2017x a răspuns:

Casa bantuita 2014. Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Haunt.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Casa bantuita 100%, seamana izbitor cu ce ai descris tu.