| Mary_Maryus_1995 a întrebat:

Cum se numeste melodia din pariu cu viata in care canta Ioana si apoi andrei mi se pare. Si sunt toti imbracati in haine verzi...A cantat liviu: i belive i can fly. si apoi a urmat andrei dar numai stiu cum se numeste melodia.

2 răspunsuri:
| Marrie18 a răspuns:

Spune`mi episodul in care a cantat..sau macar data episodului.

| Mary_Maryus_1995 explică:

Pai nu stiu sigur. Trebuia sa se aleaga un sef care sa reprezinte trupa LaLa band si profesoara aia noua blonda a zis ca vrea sa fie Liviu iar ceilalti au zis ca il vor pe andrei pentru ca el a creat trupa. Si apoi a cantat liviu impreuna cu andrada: i believe i can fly. Apoi a cantat si andrei impreuna cu mai multi colegi