| sweety9girl a întrebat:

Cum se numeste serialul turcesc in care joaca Özcan Deniz impreuna cu un actor batran. El a fost in inchisoare iar batranul i-a schimbat infatisarea; mama lui era oarba... l-au dat mai demult la televizor si nu-l gasesc pe internet. Stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| Androphyla a răspuns:

Uite aici filmele in care a jucat el. Uita-te la productia fiecaruia si vezi ce nume avea in film. Poate asa iti vei aduce aminte si numele filmului. Sper ca am fost de ajutor! happy