| Florin271 a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmul ala in care erau doi adolescenti care "spionau" o fata de la casa alaturata? Fata isi da seama ca cei doi o plac si hotaraste sa le faca o vizita. Acestia vorbesc despre un vecin batran care parea dubios. Acestia vad intr-o seara ca ceva ciudat se petrece in casa batranului malefic. Aveau impresia ca a omorat o persoana si ca o ascunde. La scurt timp mama unuia dintre baieti este rapita de acest batran, legata si ascunsa in beciul casei. Cei 3 tineri fac tot posibilul pentru a o recupera pe femeie si chiar reusesc. In cele din urma batranul este arestat iar fata ramane prietena celor 2 baieti.
Va rog mult spuneti-mi numele acestui film sau un actor care joaca in el.

2 răspunsuri:
| grupa4psiho a răspuns:

Arestat la domiciliu. Funda? big grin