| Maria_8895 a întrebat:

Cum se pune subtitrarea intr-un film din vcl player?

Răspuns Câştigător
| mekata a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Media Player Classic...este foarte bun, chiar si cu HD-urile nu are probleme, plus ca iti descarca subtitrare fara sa mai cauti tu pe net, are o optiune el in meniuwinking
O seara buna iti urez, Catalin

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Redenumeste sub ca numele filmului(dar la sfirsitul sub pui extensia. sub), si se ia automat la orice program de vizualizat filme

| AframyK a răspuns:

O pui pur si simplu cu mouse-ul in video.

| PrOx a răspuns:

Dai click dreapta pe unde se vede filu si scrie acolo load subtitle...si o selectezi de unde o ai!

| Paranoia_6458 a răspuns:

Click 2 - video - subtitles track si alegi acolo subtitrarea