| sergiu2525 a întrebat:

Am un film original pe cd cum pot sa-l fac sa-l deschid in bsplayer ca imi intra in media player si nu pot pune subtitrarea?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Introduci CD-ul - porneste Media Player, dupa care-l si opresti (cu CD-ul introdus).
Pornesti BsPlayer, cauti filmul (cd-ul) si dai "play".
BsPlayer poate fi setat si in lb romana, daca dai click dreapta pe BsPlayer - Options - Language.
Daca intrii tot acolo, la submeniul "Reglaje individuale" - Tipuri de fisiere poti seta ca BsPlayer sa fie player-ul implicit, nu Media Player.

5 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Dai click dreapta pe film, pe cd, apoi selectezi "open with" si acolo selectezi bsplayer...

| sergiu2525 explică:

Nu am optiune open witch la film...

| adygaju a răspuns:

Cand vrei sa deschizi filmul apesi un click dreapta si apoi open whith si o sa iti apara acolo mai multe programe alege bsplayer sau poti sa-ti descarci un gom plyer de pe net este cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, mai simplu. Click dreapta pe film, properties, click pe open with si schimbi din media player in bsplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta choose program si dai click pe BS player.