| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sfarseste "Dona Barbara"? Mai exact ce se va intampla cu Barbara? Stiu doar ca fiica ei va ramane cu Santos. Mi-ati putea da mai multe detalii despre final?

P.S. Nu vreau link-uri cu videoclipuri.

2 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Abia imi mai amintesc.Ea, ca sa nu fie geloasa pe fata ei pleaca undeva, parca intr-un sat si face fapte bune.Bine,de fapt doneaza lucruri la niste copii.Iar apoi imbatraneste(si I se face parul gri) si ii apare cineva deja mort intr-o barca, si ea se duce cu aia, pe lac.Cred ca se ducea spre rai, sau ceva de genulhee hee Nu imi amintesc asa de bine.

| samysamy a răspuns:

Nu se duce nimeni inspre Rai rolling on the floor)) Asta a fost buna rau laughing Intr-adevar fata ei ramane cu Santos iar Dona Barbara se razbuna pe toti pana la urma pentru ceea ce i-au facut, dar totusi nu se simte satisfacuta. In final ea ramane pe o insula si aproape a fost ucisa de un corocodil laughing Cam asa tin eu minte finalul! Fara rai si iad rolling on the floor