| iushsm a întrebat:

Cum se termina Nini? Ce se intampla cu Carla, Celina, Victor, Tomas si Nini?
Unde il pot vedea?(in română)Spuneți-mi tot ce știți!(dau funda!)

Răspuns Câştigător
| DrummerDreams a răspuns:

Nini se va casatorii cu thomas, sisi v-a afla ca celina e mama ei si vor fi prietene.thomas stie despre secretul cu nico. scuze dar nu stiu ce se va intampla cu, carla si victor. uita-te pe youtube: scrie nini-ultimul episod.nu o sa-l vezi in romana dar macar iti dai seama despre ce e vorba
:X

funditabig grin

7 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Se casatoreste nini cu thomas.victor o da de gol pe nini ca e nicholas.sisi afla ca selina e mama ei si se imprietenesc.si selina se impaca cu ideea ca nini cu thomas se casatoresc
Asa se termina crede-ma o ADOR PE NINI ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff mult sunt fanul ei nr.1

| LoveYou_6409 a răspuns:

Poi e pe Disney Chanel de la 19 jumate de luni pana joihappy...sh sambata sh duminica de la 21 in reluarehappy...inca nu s`a terminathappy
Sper ca te-am ajutatbig grin. Funda?batting eyelashespuppy dog eyes

| iloveunicorns a răspuns:

Nini si Tomas se casatoresc,pana a se casatorii Victor dovedeste ca Nini e Nicolas, Celina...Mi se pare ca era la nunta, nu mai stiu sigur, Lola si Martin sunt in preuna, Carla nu stiu happy Scrie pe Youtube Nini Episode 128

| BeatriceKnowles a răspuns:

Thomas v-a afla ca Nico a fost tot timpul Nini si se va supara fff tare, iar la final se vor casatori Nini cu Thomas, iar Sisi v-a afla ca mama ei e Celina...Lupe va fi cu Horacip,Carmen cu Anhelito, Sebastian cu viky in continuare, iar Celina va fi prezenta la nunta lui Thomas cu Nini...

| alkexaalexandragirl a răspuns:

Eu am vazut in spaniola si stiu ca se sfarseste prin a se casatori tomas cu nini si victor o da de gol pe nini ca este nicolas pentru ca intr-un serial victor o cere pe nini in casatorie si atunci nini ii spune secretul ei si cand o da de gol o da de gol la nunta lui tomas cu nini si carla ramane cu hoan si celina devine geloasa ca nini si tomas se casatoresc si pana la urma se impaca cu ideea!

| Deiya a răspuns:

Cauta pe google poate iti da ceva big grin ! .

Eu asa fac tot ce nu am vazut caut pe google big grin ! batting eyelashes

Funda ?

| Deiya a răspuns:

Cauta pe google poate iti da ceva big grin!

Eu asa fac tot ce nu am vazut caut pe google big grin!batting eyelashes

Funda?