| PartyLoll a întrebat:

Cum se termina telenovela La fuerza del destino si telenovela La que no podia amar(Suflet vandut)?

Răspuns Câştigător
| Irina_Inna_1997 a răspuns:

La fuerza del destino se termina super fain: lucia se casatoreste cu ivan si raman impreuna cu perlita(fata luciei cu saul, care o face cand saul o violeaza) si cu alex( baiatul lui ivan cu maripaz). maripaz devine buna si moare in timp ce-i doneaza un rinichi mamei ei. lucrecia devine buna si la fel juan jaime. saul se spanzura in inchisoare iar david, fratele lui ramane cu prietena luciei, berenice. daca vrei sa afii mai multe, intreaba-ma.

| PartyLoll explică (pentru Irina_Inna_1997):

Anthony moare? sau Carlota?

| Irina_Inna_1997 a răspuns (pentru PartyLoll):

Nu, dupa ce se casatoreste ivan cu lucia, la petrecerea de dupa nunta religioasa anthony o saruta pe carlota si raman impreuna ..intr-un fel.

| PartyLoll explică (pentru Irina_Inna_1997):

Dar ivan se cearta cu camilo?smug

| Irina_Inna_1997 a răspuns (pentru PartyLoll):

La inceput da, dar apoi se impaca