| gemeni6226 a întrebat:

Cum v-a placut filmul Castelul bantuit (1999),in engleza The Haunting? Pareri?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De 3 ori am incercat sa ma uit la el, de 3 ori nu i-am prins sfarsitul si am facut altceva. Asta spune multe laughing

| gemeni6226 explică (pentru Adry05):

Eu chiar vreau s-o vad, mergea ieri seara pe nu stiu ce canal dar am stins tv ul ca sunt singura in casa si m-am temut ca visez urit.Dar pentru ca m-i se pare foarte interesanta am cautat pe internet am dat de ea si ma uit maine, ziua, ca ziua nu mi-e frica.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E superb. Finalul e mai trist...

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Decorul in orice caz merita nota zece.Dar nu am fost in stare sa ma uit seara, m-am uitat ziua, altfel nu mai dormeam, merita vazut in orice caz.