| 393Dan a întrebat:

Cum va pare anime-ul Boruto in comparatie cu Naruto?

Am plans ca un copil mic în ultimele zile, lacrimand in timp ce priveam ultimele episoade din Naruto. Chiar daca anime-ul s-a incheiat in luna martie, eu totusi evitam vizionarea episoadelor finale de filler. As viziona din nou careva episoade vechi si doar din cand in cand ma tratam cu unul din acele ultime episoade. Nu voiam sa se termine vreodata T_T
Sunt la ultimele 2 episoade si o sa ma uit la ele in seara asta. Shino a spus-o cel mai bine: "cineva care ramane blocat in trecut si nu poate privi spre viitor, traieste oare el cu adevarat?". Asa ca voi termina anime-ul in seara asta si in sfarsit il voi lasa sa se odihneasca. Plus ca... hei! Nu e totul asa rau, il avem pe Boruto, insa cu toate acestea Naruto in totdeauna va avea un loc in inima mea, toate cele 720 de episoade =)

3 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Bleah,Boruto.
Nu am vazut toate episoadele din naruto.M-am oprit cand o murit Gaara, dar am mai vazut spoilere. Boruto ii ca si pielea de pe o pulpa gustoasa de pui:adica numa sa te ingrase. Parca ii facut numa sa nu zicem ca ii gata cu Naruto.

Ma rog, oribil.

| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Te-ai oprit la partea cea mai interesanta - cand a inceput shippuden. Cand ai timp liber numaidecat trebuie sa reiei si sa vizionezi mai departe. E-n topul desenelor/animeurilor mele preferate. Nici un alt desen/serial/show/film nu m-a facut sa simt atata emotie si atasament fata de personaje.

| Sociopatul a răspuns:

Boruto pe langa Naruto e praf in ochi. In special spoiler.ul de la inceput... plus ca nu-mi place la boruto ca el primeste puterile fara sa se antreneze cum facea naruto la varsta lui. Sincer desi sunt topit du[a Naruto, Boruto nu e asa reusit.