| gosh0108 a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul Nasa de pe protv?

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl50 a răspuns:

Filmul,,Nasa'' a fost suuupeer tare. Eu l`am vizionat in seara asta pe PRO TV si l`am si vazut in urma cu ceva timp la cinema. E un film sensibil dar si foarte amuzant laughing

6 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

A fost fain happy

| bxyismylife a răspuns:

Supeeer. Il mai vazusem inainte. Nu prea inteleg al cui era jurnalul. In rest au fost unele faze =]]]]]

| Scherlit a răspuns:

Nu pot sa zic k m-a dat pe spate... daca nu ar fi fost cersetorii aia probabil ar fi mai interesant.

| bxyismylife a răspuns (pentru Scherlit):

De acord cu tine nu prea are legatura. cine a scris jurnalul de unde stia tot ce se petrece si la madfather si la nasa?

| MileyCyrussLOVE a răspuns:

Pai frumos...Adica nu a fost cine stie ce!

| blogwikiro a răspuns:

De tot cacatul
www.blogwiki.ro