| florynnaa a întrebat:

Cum vi se pare filmul my bloody valentine? ce nota i-ati da?

4 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

La cate filme horror am vazut nu m-a impresionat cu nimic si nici nu m-o speriat chiar daca l-am vazut 3d.Sa zicem ca ii dau un 7

| Artemisia a răspuns:

Ma speriat rau, deci eu cred ca i-as da 10! a fost super horror! il recomand la toti!

| deutza a răspuns:

E destul de bun numai ca pe la sfarsit nu prea am inteles multe un 7-8 tot i-as da

| aиdяaaa●• a răspuns:

Mie mi-a placut. A fost destul de interesanthappy8 ca n-a fost atat de horror pentru minehee hee