| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să vă alegeți singuri un rol într-un film, ce rol v-ați alege?

Eu mi-aș alege un rol de criminală psihopată, în serie, schizofrenică și fără pic de umanitate, (ceva gen) varianta feminină a lui Joker (The Dark Knight).hee hee

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fiu un rol de general sau geniu.

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Practic te excita în orice rol ai fii doar ca să fii iubita lui, eu as alege sa fiu într un gen examen, unde sa fiu un observator între subiecți, nu chiar saw e prea violent și prea idealist

| Werrich a răspuns:

Harley Quinn din "Suicide Squad" nu este varianta feminina a lui Joker? Dar Joker din ultimul film nu iti place?
https://wallpapercave.com/harley-quinn-suicide-squad-wallpapers

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu actor de filme deocheate

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Rolul unui om moral, care face numai lucruri utile pentru cei din jur.

| Frank51 a răspuns:

Dacă ar fi să am un rol cu acest corp și această față, probabil aș fi, maxim, băiatul tocilar pasionat de fizică, care descoperă că un asteroid va lovi pământul, tipic.

| Laviniashshsnnsnsnsn a răspuns:

Rolul negativ, mereu. Cum ai spus tu criminala cea psihopată sau vrăjitoarea cea rea(dar sexy), regina cea malefică, genul ăla, înțelegi tu

greece12
| greece12 a răspuns:

...hm.
Uma Thurman in Kill Bill.♥

| Mosotti a răspuns:

Rolul de presedinte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Silver Surfer...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rolul lui Bruce Lee sau a lui Van Damme, nu aleg personaje fictive ca nu trăiesc în povesti sau desene. Este unul în libertate, îl cheamă Marius Csampar, mai este unul închis zis și monstrul di Caracal, cu primul te poți întâlni dacă vrei sa fi a șaptea victima rolling on the floor
Mno, o creștină atrasa de psihopati și de preoți sataniști, cine ar fi crezut asa ceva, pe deasupra și introvertita.

| wildthing a răspuns:

Asa contra 5 secunde, ma gandesc ca as vrea rolul lui Chris Pratt din "Passengers", sa ma pup si eu un pic cu Jennifer Lawrence.

Bula
| Bula a răspuns:

Rolurile se aleg asemanatoare cu personalitatea actorului.
E foarte greu sa alegi un rol opus "eu"-lui tau, deseori chiar imposibil.
Eu as alege un rol intr-un film sf sau tehnologic, eventual cu natura.

| Lukasssz a răspuns:

Johnny Sins.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un rol de figurant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Mie mi-ar reuși cel de psihopată-dezaxată, îți garantez.

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Te ține cosorul, Verginico?

| eugenl a răspuns:

Varianta feminina a lui Joker este Harley Quin.

| tonyc7 a răspuns:

Un rol de iubit al unei femei care sa fie exact pe placul meu. happy

| VoidEternal a răspuns (pentru eugenl):

Nu prea. Nebunia lui Harley e cumva o reacție la haosul lui Joker care e cat se poate de alfa în relația lor bolnava. Ea e ca un cățeluș care musca rău dar vrea doar să-și impresioneze stăpânul. Vorbesc desigur de rolul lui Harley original din benzile desenate și animații nu prostia asta new age cu Margo Robbie.

| VoidEternal a răspuns (pentru eugenl):

Harley e întruchiparea tuturor fetelor cuminți, care au fost mereu cuminți și care o iau grav pe arătură și merg all in, protestul suprem împotriva a toate regulile pe care le-au respectat chiar ele toată viața, cuplandu-se cu cineva care e întruchiparea, rebeliunii și nesapasarii și a sintagmei "f¹¹ck it, I just wanna watch the world burn. "

| VoidEternal a răspuns:

Nu-i așa, Rosa?

| doctorandus a răspuns:

Dap, pont de la actori de meserie: rolurile de personaj negativ sunt foarte ușor de jucat.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru darrio2007):

Da frate

| gabicoo a răspuns:

Beat Men!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Werrich):

Nu, nu e. Harley e mai funny, mai chill, nu așa de rea.

| J0B0MAT a răspuns:

Cel mai jmecher rol.Mai jmecher decât toate celelalte roluri smechere la un loc.

| DonEduardo a răspuns:

Cum zicea si colegul psyclepath, "Harley Quin, tu esti?" Ca raspuns la intrebarea ta, si eu as alege un personaj negativ, insa nu un psihopat, ci un nemernic( un exemplu bun de tip de rol pe care as vrea sa-l am ar fi Titi din serialul "Vlad").

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și creștinii au fanteziile lor, ma' baby.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Astea sunt fantezii de la necuratul rolling on the floor
Mulți sunt creștini doar cu numele, faptele le cam pun la îndoială credinta fata de bărbos laughing
Și vezi ca nu te prinde latura asta de bad girl, în realitate mulți sunteți niște mamaligi, aici va dați și voi in stamba rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bagă mare!