| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să vă alegeți singuri un rol într-un film, ce rol v-ați alege?

Eu mi-aș alege un rol de criminală psihopată, în serie, schizofrenică și fără pic de umanitate, (ceva gen) varianta feminină a lui Joker (The Dark Knight).hee hee

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fiu un rol de general sau geniu.

34 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

T1000 aliaj polimetic https://youtu.be/k73BvJhiSfg vezi cum isi aduna metalul

| Strwberrs a răspuns:

Mi.ar placea sa fiu KangSae-Byeok din squid game deoarece e mai "beddi", stilul meuhappy

| Jonathan81 a răspuns:

De Rege!

| acerr a răspuns:

Scarlet. din Pe aripile vantului!