| NeneaIoon a întrebat:

Daca imi fac cont de Netflix si activez saptamana free dupa ce se termina aceasta ma pune sa platesc?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa il mai folosesti dupa sapt aia il platesti, daca inchizi subscriptia cu o zi inainte nu mai platesti

| TPUşiUPT1 a răspuns:

Nu te pune atata timp cat mai e gratis.
Poti sa il dezactivezi in penultima zi de cand iti expira free.
Intri pe Magazin play dupa sus langa Google play sunt 3 liniute(in stanga)dupa apesi pe Cont, dai la Abonamente si dai pe gestionati.

| NeneaIoon explică (pentru TPUşiUPT1):

Mersi

| NeneaIoon explică (pentru TPUşiUPT1):

Nu am Magazin Play, am app store