| Laurosa a întrebat:

Dacă ma deconectez de la HBO îmi mai trage bani de pe card? Va rog repedeee.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Desigur ca pot trage banii daca ai deja conatrct cu ei si ei au datele tale bancare.
Deconetctarea trebuie sa se faca conform contractului!
Ii suni LUNI dimineata si le ceri sa te deconecteze.
Ca sa faci acest lucru trebuie ca tu sa fii propietarul contractului, altfel nu se poate anula ceva ce nu ai semnat si acceptat.

| Laurosa explică (pentru Violleta2022):

Nu am semnat. Mi-am făcut contul online. Mi-am băgat doar datele bancare și atat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurosa):

Sigur ca ai semnat online, odata ce ai tick unul din boxe ca esti de acord cu toate regulile contractului, avand totodata obligatia sa citesti contractul, inainte sa submiti infiintarea contului.

| Laurosa explică (pentru Violleta2022):

Ok și acum ce pot sa fac? Am încercat acum sa mai cer o data link ul pentru recuperare și tot nu l primesc. E deja după ora 9:00 dimineața

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurosa):

Ii suni!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, deconectarea de la cont nu presupune anularea abonamentului.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă prin deconectare vrei sa spui că intri in setările contului și anulezi abonamentul și plata recurenta atunci da, in cazul asta nu ți se vor mai lua banii de pe card.

| Laurosa explică (pentru VoidEternal):

Mi-am uitat parola de la cont și nu știu ce sa fac. Am cerut sa mi recuperez parola dar nu primesc nimic pe mail. Încerc deja de o ora. Oare cât trebuie sa aștept?

| NunuNini a răspuns:

Da, atata timp cat esti abonat.