| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog un link, ceva de unde sa scot Extralarge cu Bud Spencer sunt niste serii politiste, am mai postat intrebare da vad ca nu am primit nimic si nu raspunde absolut nimeni.Asta e Romania.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu neaparat ca asta e Romania...dar nu ai pus o intrebare la care sa stiu raspunsul oricine!
...nici eu nu am gasit nimic, cu toate ca am cautat atat pe google books cat si pe scribd si alte siteuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e vorba numai de intrebarea aia am mai pus multe intrebari, primesc raspuns in primele 2-3-4 ore si dupa nimic.la intrebarea asta tu ai raspuns singuru nu o sa mai dea nimeni raspuns sa mai arunci o privire peste o luna doua vere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serii adica filme Apache, nu carti politiste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristina o sa iti dau funda chiar daca nu m-ai ajutat cu nimic si pe youtube nu sunt. Apache tu ai destule raspunsuri castigatoare, esti pe loc 14