| susanumarian a întrebat:

Dau funda care spune unde sa vad si eu documentaru atacurile din SUA: Turnurile Gemene la dat pe geografim mai de mult

3 răspunsuri:
| madalinbb19 a răspuns:

Scrie pe google documentar turnurile gemene si cauta intre primele 5 sectiuni

| susanumarian explică (pentru andrei9212):

Tu mi-ai dat cu totul alt ceva eu vreau documentar despre atacum turnurilor si a toate dezastrele care le-a facut si cate avioane au capturat si cate si cum a oprit toate zborurile ca le eara frica ca sunt prea multe avioane capturate cam asa ceva eara a dat acum 3 4 luni la minuntele dinaintea dezastrului