| Lotte a întrebat:

Stiu ca Bush a declarat razboi terorismului dupa atacurile din sep.2001 si de aici toata lupta aceasta intre lumea araba si americani. Dar teroristii musulmani au fost cei care au atacat turnurile gemene? sau asa se presupune?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dupa ce-ai sa vizionezi Zeigest, o sa vezi cat de mici suntem. Si ce inseamna mass-media.

| oz a răspuns:

Nu avem noi(oameni de rand) sa stim cu adevarat ce s-a intamplat...am vazut o gramada de documentare(conspiratie)... ce gasesc eu dubios...nu cred ca un avion, fara nici o bomba, poate darama o cladire.Vizioneaza documentarul Zeitgeitst primul... apoi al doilea zeitgeist addendum. O sa vezi acolo "jocuri" la nivel inalt... cel mai inalt

| Lotte explică:

Saru'mana mult Oz. O sa incerc atunci cand imi fac rost de calculatorul meu sa caut documentarele aleahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iei...este doar praf in ochi...era nevoie de un motiv ca sa inceapa razboiu.Nu e prima data in istorie cand s intampla asta, Hitler cum a facut? a simulat un atac al Poloniei cu propii oameni imbracatzi in uniforme poloneze...si inainte sa ajunga la putere a folosit acelasi shmecherie cu comunistii.Era nevoie de un motiv care sa justifice tot...ca doar nu puteau sa se duk americanii asa din senin peste sarmanii oameni.