| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda...Ce film v-a impresionat şi ce v-a impresionat la el?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The pursuit of happyness, uita-te singur si o sa vezi ce m-a impresionat.

| faramatania a răspuns:

The White Ribbon (2009),Caché (2005),Le temps du loup (2003),mai nou; A Quiet Place (2018)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce te referi prin impresionat?big grin
Nominalizez Călăuza, Yume, Donnie Darko, Rashomon, La Dolce Vita.
Ajung astea, dar pot da zeci / sute de exemple, uită-te la ele și vei înțelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Godfather

| Nevroza a răspuns:

Termin liceul si tocmai m-am uitat la F*ck the Prom. Ma regasesc in Cole si asta m-a impresionat sincer, eu fiind super timid.

| dudutzu33 a răspuns:

The Impossible, Law Abiding Citizen, Man on fire 2004, Hachiko: A Dog's Story, la vita e bella, Scent of a Woman. vizionare placuta