| yourgirl a întrebat:

DAU FUNDA! imi spune cineva de pe site pot dowloada samara morgan. si daca cineva imi poate povesti despre ce e vorba. HELP!

Răspuns Câştigător
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Filmul care o are ca personaj pe Samara Morgan, se numeste The ring sau in romaneste Avertizarea.E un film horror care are 3 parti, si este vorba despre Samara care mama ei adoptiva a innecat-o intr-o fantana, si cu caseta aia care daca te uiti la ea, mori in 7 zile sau ceva de genu',cand te uiti la caseta,eliberand un blestem. Uuuhuu,creapy! E frumusel filmul, bun de vizionat noaptea ini familie! Nu prea merge singur, ca e inspaimantator cat de cat, totusi, e un film de groaza.Si il poti gasi online pe mai toate site-urile de profil, tot ce trebuie sa faci, dai la cautare pe google "The ring online subtitrat", si o sa iti apara o gramada de site-uri.Sal'tare si bafto dello dellooo!