| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

De ce cand vreau sa privesc un film online, dau pe el si in loc sa porneasca ma duce pe alt site? ....cum rezolv?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt reclame, ia-ti ad block, o sa iti mai apara dar nu asa abuziv.

| AnaBejenaru a răspuns:

Eu am AdBlock, și nu am probleme cu reclamele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin de reclame

| Iunix a răspuns:

Așa este site-ul respectiv, nu vei putea vedea niciodată un film pe astfel de site-uri, sunt pline de reclame. Dacă vrei neapărat poți instala o extensie în google Chrome numită AdBlock, o să blocheze reclamele.

| Horologer a răspuns:

Sunt reclame de la site.Pop-up se numesc astea si le poti rezolva intr'o anumita masura.Dai la settings -> Show Advanced settings ->apoi la privacy ai content settings->apoi dai in jos si cauti categoria "pop-ups" si selectezi "do not allow any site to show pop-ups"

| coco4782 a răspuns:

Redirecte, fir-ar mama lor...

| A02Sniper a răspuns:

Instaleazati AdBlock Plus, sa nu mai apara reclamele.

| alexandradobre28 a răspuns:

Ad block, il recomand, îl am de 3 săptămâni și mi-a blocat peste 11.000 de reclame