| vali332534 a întrebat:

De ce ed edd eddy este interzis in Romania?
Va aparea ed edd eddy in 2021?

Va rog sa imi raspundeti?

Răspuns Câştigător
| cexter1997 a răspuns:

Iti spun eu de ce este interzis in Romania, si nu se mai difuzeaza, pentru ca, chiar daca erau desene sunt pline de glume cu caracter sexual iar mamicile noastre drage au iesit in strada si au semnat o petitie sa nu se mai difuzeze asa ceva in Romania, ca cica influentiaza negativ copii, asta este tristul adevar, sper ca ti-am fost de ajutor, si daca vrei sa le revezi desenele poti oricand sa intrii pe net sa le urmaresti, pacat ca nu au si episoade noi... tongue

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Wait what?
Dădea asta pe cartoon network zilnic pana acum vreo 9 ani rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu zici de o varianta noua sau de cea terminata ca nu inteleg? Chiar acum ma uit online la cea veche. uite un link

https://www.cartoonson.tv/cartoons/view/id/ed-edd-n-eddy-full-episodes

| vali332534 explică (pentru anonim_4396):

Este si varianta in romana?

| chuckmanson a răspuns:

Este?
Ce drc au pățit oamenii ăia?
Era desenul meu preferat!

| cosmin1324 a răspuns:

Din cate stiu era un singur episod interzis pentru ca era violent sau ceva de genul, parca episodul 34.

| vali332534 explică (pentru cosmin1324):

Din cate stiu episodu 34 este fals si in plus cand ma gandesc ca de ce ar face creatori ed edd eddy un episod care sa bage spaima in copii nu prea ar avea logica