| RAY a întrebat:

Ati vrea ca Ateismul sa fie interzis in Romania?

DA sau NU

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Si ateismul a devenit o religie acum laughing? E o prostie, normal ca nu.

| Hammurabi a răspuns:

Cum ar putea cineva să interzică doar ce e în mintea ta? laughing
Ateismul nu e o biserică, nu e o religie, nu e o credință manifestă (cu excepția ta, că la tine e manifestă) laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Deci de luni numai vor exista homo si lesbiene?

| AC4S4 a răspuns:

Nu.

| bogdan324 a răspuns:

Nu.Cu ce ma ajuta pe mine sa ma bag peste gandirea cuiva?

| Saiko10 a răspuns:

Nu,nu as vrea pentru ca atunci nu am mai avea libertate sa credem sau sa nu credem in ce vrem.

| Ssssmokin a răspuns:

Nu, nu poti sa ii interzici cuiva sa gandeasca si sa creada ce vrea.