| AngoOra a întrebat:

De ce in ultimul ep din The vampire diaries Elena ii scoate pumnalul di inima lui Elijah?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Abia astept sa ma uit love struck
da nu acum, ca e tarziu!

| LauraMB a răspuns:

Ca sa il omoare pe klaaus cu pumnalu pentru a nu muri bonniebig grin si oricum elijah o sa ii ajute sa il omoare

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pentru ca ea vrea sa fie salvata Bonnie si sa nu se sacrifice pentru ea.
Ca elijah sa o salveze de klaus cum a zis si klaus :e mai bine ca elijah sa ramana mort ca sa nu-mi faca probleme.

| Dyana_2608 a răspuns:

Elena ii scoate pumnalul din inima lui Elijah pentru ca numai asa putea sa il ucida pe Klaus( cu pumnalul) si sa o salveze pe Bonnie care vroia sa se sacrifice pentru ea

| mary_9738 a răspuns:

Buna.
deoarece Elijah o va ajuta asta cred eu findca ca nici el nu mai era de partea lui Klaus si acum ca ia scos pumnalul poate vor avea un aliat de partea lor, oricum elena moare nu stiu cauza dar va deveni si ea vampir. poate asta se va intampla in sezonu 3 daca va mai fi.