| alegz a întrebat:

Elijah din Vampire Diaries este mort sau cineva ii va scoate cutitul din inima? Vorbesc de partea cand Klaus la omorat in episodul 22.

Răspuns Câştigător
| dragutzik19 a răspuns:

Katherine ii va scoate cutitul din inama in sezonul 2 cand se va alia cu alt original si totul va deveni foarte palpitant. Sa te uiti ca merita foarte mult!

2 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cineva ii scoate cutitul, pentru ajutor. Uita-te si afla, e mai palpitant.

| alegz explică:

Eu zic de sezonul 3 daca stiti ceva, si nu khaterine i-a scos cutitul ci Elena tongue la sfarjitul sezonului 2 KLAUS i-a infipt cutitul in inima lui Elijah