| Dobrescul a întrebat:

De ce la Iumor nu sunt comedianti in juriu? Cum evalueaza aia umorul participantilor?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de comedianti sau bufoni in juriu ca sa aprecieze umorul, ci de oameni inteligenti, care stiu sa evalueze umorul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba i, dar Bendeac ce este nu este comediant? E actor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este un Show, sa se uite lumea. Daca in fotmatia respectiva s-au uitat... ce mai conteaza ca nu este corect sau nu?

| johnnny123 a răspuns:

Juriul de la concursurile de frumusețe este format doar din foste Miss?
Este divertisment, nu premiul Nobel.

| Brizbriz a răspuns:

La Iumor nu e nici un comediant si nici un juriu...
TOTUL e regizat, deci, nu au nevoie decat de vedete cat de cat cunoscute in juriu

| goguPatent a răspuns:

Pentru că e o emisiune de divertisment, nu un concurs pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai Bendeac nu e comediant?