| anonim_4396 a întrebat:

De ce la emisiunea iUmor este permis limbajul trivial atât din partea juriului cât și a invitaților/participanților?
Chiar dacă sunt cenzurate acele cuvinte când emisiunea e difuzată pe post, tot sunt permise înjurăturile.

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Se poate. Pe cine agreseaza auditiv cuvantul '***' poate consuma celalalt tip de umor. Nicio problema.

4 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

E o emisiune de umor, nu o emisiune academica sau educativa. Limbajul trivial face parte din umor. Bineinteles, daca ai simtul umorului. Nu e cazul celor pudici insa.

| anonim_4396 explică (pentru goguPatent):

Se poate face umor și fără limbaj de maidan.

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate. Pe cine agreseaza auditiv cuvantul '***' poate consuma celalalt tip de umor. Nicio problema.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Bani ia făcut să-și vând caracterele demnitate valorea nu au rușine de nimic si sunt în stare de orice un om care este în stare de orice pentru bani sa stați departe de el căci este cu Adevărată foarte Adevărată de râu și crud.

| goguPatent a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Aoleu, limba romana. Doare sa citesti ce scrii tu.