| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea iUmor de pe Antena 1? dar despre juriu si prezentatori?

Răspuns Câştigător
| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

1.JURIU
Beandeac si Cheloo -injuraturi EXCESIVE.
2.Concurenti
Am o parere buna despre acestia, si ii apreciez pe cei ce nu fac glume despre familie.

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cred că e singura emisiune bună transmisă vreodată la TV.

| Doarunaltutilizator explică (pentru LoveSleep):

Ce zici de emisiunea La Bloc? a fost cea mai buna emisiune din Romania, bine realizata personajele aveau fiecare umorul lor, a fost geniala si acum se mai da la televizor si rareori cand vreau sa vad ceva la televizor ma uit la emisiunea aia.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu m-am uitat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu ma uit la emisiuni de genul ăstuia, mi se par fara sens, dar mna... Fiecare cu gusturile lui.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Emisunea e tare daca aar veni acolo oameni care stiu la ce se refera emisinea, si juratii sunt bestiali... ever

| NoFeelings a răspuns:

Mi se pare super emisiunea, si ador juriul XD

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Antena1,2,3= latrina1, 2,3

| Anonim1000000000 a răspuns:

Imi place emisiunea este amuzanta