| jonydd a întrebat:

Am o intrebare la voi la tv dupa ce se termina minimaX la ora 20 dupa aia ce urmeaza? eu mai de mult ma uitat la animeuri de la 20 acum nu mai este AnimaX? pentru ca la ora 20se termina minimax si nu mai arata nimic... numai de curios... mersi

4 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Ba da, dupa ce se termina minimax, incepe animax. Inca il mai difuzeaza.

| jonydd explică:

Pai si l mine de ce nu merge? cand se termina minimax nu mai arata nimic. negru

| dannyel86 a răspuns:

Unii operatori nu au pus alte posturi tv in continuarea Minimax. Candva am avut TCM, apoi a trecut prin Animax, iar acum (surprinzator ca nu e pus ca celelalte, non-stop), Disney Channel.
Depinde de operatorul care furnizeaza programele tv.

| barabau99 a răspuns:

De la 20:00 incepe Animax impart o emisiune Funda?