| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai este asistentele de pe antenastars sau mai este eu stiam ca este sambata si duminica de la 23:00 s-a schimbat data sau nu mai este. FUNDA

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Emisiunea "Asistentele", cu Ana și Loredana, de pe Antena Star, va fi în fiecare weekend, începând cu data de:
6 sept (sâmbăta), ora 23.00, reluare la 03.15 a.m
7 sept (duminică), ora 23.00, reluare la 03.30 a.m.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Grila de toamna a posturilor tv incepe, de obicei, in luna septembrie. Incepand cu 5 si 6 septembrie (sambata si duminica) vei putea urmari Asistentele pe AntenaStars, la ora pe care o stii deja, 23:00.