| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Cand nu se fac metanii in genunchi? Eu stiam de sambata si duminica...dar in cele 4 posturi de peste an?

8 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Cand ai mai mult de doi neuroni nu se fac metanii.

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru xerxes1):

Nu stiu de ce te mai bagi in seama cand esti total pe langa subiect!?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Revino-ti prietene, fii bun, ajuta daca poti, nu face rau si e suficient. "Păcatele" de care vorbesti tu le facem toți, asta e omul.

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru BuLaNNNeL):

Ce am intrebat si ce imi zici tu?

| xerxes1 a răspuns (pentru Mihai_Vlad_1998):

Am raspuns exact la subiect, dar nu intelegi.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Traditiile trec inainte de Dumnezeu si nu mai este indreptata privirea la el ci la trditii si sarbatori. Nu-mi place.

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru r3r3r3r3r3r3):

Eu asa am citit pe net! Ca am doar 19 ani..de unde sa stiu? Eu pana acum am facut mereu si inca fac!

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns (pentru Mihai_Vlad_1998):

Asa ai citit pe net? tu te auzi ce zici? Pe net sunt multe dar daca vrei sa gasesti ceva despre Dumnezeu cauta-n biblie