| GRRRRRR a întrebat:

De ce nu se aude sonorul la transmisia cu cablul hdmi de la laptop la tv?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Dă tastă dreapta pe ecran, apoi du-te la ultimul TAB, Setări, apoi jos la Complex, apoi la următoarea fereastră apeşi Monitor sau Displays şi acolo selectezi TV... Dacă nu merge, dai tastă dreapta pe difuzorul ăla din bară, mergi la Deschidere control volum, apoi Opţiuni, după aia Proprietăţi, şi acolo le bifezi pe alea toate...

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pentru că trebuie setat. Depinde ce Windows ai.

| mady07 a răspuns:

Trebuie setat laptopulbig grin funda? Trebuie sa ai un anumit Windows si anume Windows7