| inconscient a întrebat:

De ce nu se mai difuzeaza "Batausii Wasabi" si "Perechea de regi" pe Disney Chanel si de ce au pus tocmai "Hannah Montana"?

Răspuns Câştigător
| AngelHugz a răspuns:

Pai, uite aici:
-la perechea de regi am gasit numai primele 10 episoade (sunt in romana):
http://www.desenesianimeonline.info/perechea-de-regi
-la batausii wasabi am gasit site-ul de mai jos (doar primele sunt in romana, iar ultimele in engleza, cred):
http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

23 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Batausii Wasabi si Perechea de regi se difuzeaza dupa 10:30 pe disney channel.

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

Eu ma uit pana dupa ce se termina Suite life, pe la 23:40 si nu mai e, cum era pana acum.

| AngelHugz a răspuns (pentru inconscient):

Eu asa stiam, dar nu m-am mai uitat la tv la ora aia de o saptamana si ce multe s-au schimbat... happy. Poate le vor difuza din nou.

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

Sper! crying happy

| AngelHugz a răspuns (pentru inconscient):

Daca nu apar, le poti vedea online happy

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

Unde? happy

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

Saru'mana!winking laughing Nu conteaza daca e romana sau engleza, sau spaniola sau altele! Merci muult!

| AngelHugz a răspuns (pentru inconscient):

Pai, uite aici:
-la perechea de regi am gasit numai primele 10 episoade (sunt in romana):
http://www.desenesianimeonline.info/perechea-de-regi
-la batausii wasabi am gasit site-ul de mai jos (doar primele sunt in romana, iar ultimele in engleza, cred):
http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

| Dinamovistul101 a răspuns:

Of, ce pacat de Fox Kids si Jetix, adevarate canale pentru copii...

| inconscient explică (pentru Dinamovistul101):

Nu m-am uitat, deci... daca zici tu, e pacat! laughing

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru inconscient):

Dar cati ani ai big grin?

| inconscient explică (pentru Dinamovistul101):

Aproape 14 big grin
Tu?

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru inconscient):

Oho pai la 14 ani ai prins perioada Fox Kids si Jetix big grin. Sa nu imi spui ca nu te-ai uitat niciodata la Viata cu Louie sau Piratul Jack cel teribil si multe altele :X eu fac 15 luna asta.

| inconscient explică (pentru Dinamovistul101):

Multi inainte!
Eu am avut o copilarie mai....pe scurt, ma uitam doar la Minimax, la Disney ma uit doar de 1 an si ceva!
Amuzant, nu?

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru inconscient):

Ms la fel big grin aha am inteles.

| inconscient explică (pentru Dinamovistul101):

Merci! Ma bucur ca ai inteles! Noapte buna!winking

| AngelHugz a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Si eu ma uitam la acele seriale si chiar erau super. Foarte pacat ca nu mai exista acele canale sad

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

Am citit pe wikipedia ca in alte tari au fost inlocuite cu Disney XD sad unde se difuzeaza si serialele de care am intrebat eu sad
Obisnuisem sa ma uit si la KidsCo, la Familia Stevens, la S club, la 100 de fapte pentru Eddie sad Ce vremuri! Ma multumesc cu ce am, nu ma plang, mai ales ca acum nu ma mai pot ocupa atat de mult cu televizorul sau calculatorul, ma straduiesc sa ma mentin in fruntea clasamentului la scoala, la note! S-a dus copilaria! crying

| AngelHugz a răspuns (pentru inconscient):

Eu una tot prefer sa ma mai uit la serialele copilariei. Uneori le mai caut pe net.

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

happy

| TheoP a răspuns:

Au pus Hannah Montana pentru ca e saptamana Hannaoke sau cam asa dar eu stiu ca-i doar saptamana asta

| inconscient explică (pentru TheoP):

Sa speram, pentru ca ma obisnuisem cu programul vechi si acum...sad

| Laura123Laura13 a răspuns:

Pentru ca s-au terminat toate episoadele si le da dupa 10:30!

| inconscient explică (pentru Laura123Laura13):

Nu prea cred! Dar...asa o fi!