| mariana1995 a întrebat:

Stie cineva de ce nu se mai difuzeaza serialul Nini si cand o sa se mai difuzeze? Sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Sa stii ca nici mie nu imi place chestia asta deloc.:@:@. Dar se aud zv0nuri ca' va incepe doar luni sh vineri de la 21:25 big grin. Dar daca' nu sa stii ca e din cauza ca so dat pr0gramu peste cap pentru' ca' o sa bage 2 seriale noi pe Disney Channel: Shake It Up[Totul pentru Dans] si Fish Hooks[Viata in acvariu] big grin.Sa speram ca nu s'o anulat.crying. te pup:*:*

5 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Se vede ca esti disperata. Dupa serialul ala care a innebunit sute de copii.

| KiryuZero a răspuns:

De acum in colo o sa se difuzeze numai luni seara

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Exista mai multe variante
1.Au luat o pauza
2.Nu au subtitrat episoadele
3.Incepe numai luni si vineri
Astea sunt variantele.

Sper ca te-am ajutat. Pa-pa!

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Mie imi placea la nebuniee! nici eu nu stiu de ce nu mai difuzeaza.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ador sa ma uit la nini
nici eu nu stiu din ce cauza dar vorba lui raul s-a dat programul peste cap
cred ca a sa fie doar luni monday si friday!