| dragutzyka29 a întrebat:

De ce nu se mai difuzeaza nini. Imi place la nebunie serialul si vreau sa se difuzeze.

Răspuns Câştigător
| Mynameisheartyouagainwithmy a răspuns:

Buna! Stiu eu, nu se mai difuzeaza pentru ca s-a terminat sezonul 1 si incepe sezonul 2 asa ca au facut o pauza.Asa cred eu, si cred ca e adevarat.

18 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Deci fi atenta. Eu cand am vazut primul epsiod am zis: "Cine a conceput acest serial merita inchisoare pe viata". Si cum eu de obicei ghicesc viitorul, ce crezi ca s-a intamplat? Jesús Braseras, regizorul serialului, a intrat la inchisoare pentru ca a conceput cel mai oribil serial aparut. Totusi a avut noroc ca a fost dus la o inchisoare de incuiati. Daca era dus la Azkaban ar fi fost mult mai greu pentru el.

| FreakyFred a răspuns:

Si eu vreau ca Michael Jackson sa invie, dar na. nu primim intotdeauna ce ne dorim! so, shut up, intrebarea asta s-a mai pus de 4324632787432 ori... voi chiar nu va plictisiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla de ce nu se mai difuseaza nini intrand pe si-tul peteava.tv
sper ca te-am ajutat renata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie dar poate il da astzi la ora 9 fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca se da in fiecare luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite draga se difuzeaza azi la ora 9 si 25 nu sa mai dat pentru ca disneychanel e un program pentru incuiati mintal iar serialul acesta nu a mai avut loc pentru ca o da pe montana kaka si vrajitorii din waakka si de aia nul mai da ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie ini place foarte tare serialul nini si sper sa se difuzeze luana.eu stiu ca nu se mai difuzeaza pentru ca nu mai au suptitrari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a luat o saptamana de vacanta ca si noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza pentru ca nu mai au subtitrari.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va difuza la inceputul lui martie cel putin asta am citit pe un sait sper ca te-am ajutat :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intrebi tu. Siapoi este cel mai naspa serial pe care-l-am vazut. du-te in pui mei.E o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place sa stii.Dar nu-mi place de Nini absolut de loc. Imi place de Celina.E cea mai tare. Macar ea se imbraca cu haine normale.Nini e ori8bila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va da din martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut LUANA, NINI nu se mai difuzeaza pentru ca daca ai observat a ramas la EP. 60 si nu sa mai filmat mai mult de atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Se va difuza de la inceputul lunii martie big grin Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini aia e o toanta.nu vedeti cum se imbraca? selina e cea mai tare.de ce nu se poate indragosti thomas de ea? ii urasc pe; in primul rand pe nini,apoi pe sisi,viky,cheama, anhel, lola.a si pe bunicul.imi place de :celina sofia,huan, abel, chow si tony.ma bucur xca selin ae impotriva lui nini.ea chiar nu-l merita pe thomas.nu v-ati dat seama? celina macar se imbraca cu haine normala.na-ti va zut ce rochie sexy avea la logodna? thomas e un tont.selina macar e desteapta.ea i-a zis lui nini sa nu-i stea in cale, iar ea exact opusul.abe astept sa se descoprere de nicolas iar apoi ambasadorul sa se supere pe nini si sa se insoare cu selinasi sa traiasc fgericiti.de sigur copiii trebuie sa mearga la un internat iar selina sa nasca un copilas dulce si dragut. sper sa concedieze toti angajatii si sa puna niste angajati care sa orespecte pe selina, iar nini sa lopcuiasca pe strada si sa o piarda ca prietena pa viky.Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta

| Andreutsa_3046 a răspuns:

Si eu il ador. Dar am auzit ca se da prin martie.