| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

De ce pe minato il cheama mi nou namikaze tot nu inteleg ca el normal e uzumaki,de ce oare si-o fi schimbat numele in namikaze?

4 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Am sa te lamuresc eu! :d Numele de familie a lui Minato este Namikaze iar al Kushinei este Uzumaki. Naruto a luat numele de mama lui deoarece el face parte din clanul Uzumaki, nu avea cum sa-l ia de la Minato! :d

| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Pe Minato il cheama Namikaze.Nu si-a schimbat numele.Pe Kushina, sotia lui, o cheama Uzumaki.Deci,mai pe scurt, ca sa intelegi mai bine:Uzumaki Kushina si Minato Namikaze. Sper ca te-am ajutat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o conspiratie anima... tionala special facuta sa te deruteze pe tine.

| TabooR a răspuns:

Pretenasi mei care vizionati naruto; x =] Nu sunt singur pe planeta!