| Bianca_Andreea_1997 a întrebat:

De cine va place cel mai mult din pariu cu viata? raspunsul care imi place si mie primeste funda

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Niciunul!

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Dintr-e fete Ioana, si Anca si dintr-e baieti Andrei si Vlad, si si Liviu

| Dariusuu a răspuns:

Cateodata ma pierd in ochii lui Anca

| bloodandpride a răspuns:

Surpriza:nu imi place niciunul si nici serialul ala facut pentru cocalari.Surprinsa?

| swordfish a răspuns:

De niciunul, pentru ca este facut de PROTV care vrea sa inchida cel mai tare site din Romania VPLAYYYYYYYYYYYYY

| Pitiicaa a răspuns:

Pentru mine toti sunt egali. Dar cel si cel mai mult, Sore & Rapha, ca cuplu. Dar pentru mine toti sunt egali!
Funda?