| Markusfrtt a întrebat:

De curand am vazut Fast an furious 7 si nu pot sa spun ca am vazut toate celelalte filme. Am vazut doar cateva, dar pot sa spun ca ultimul film (7), m-a impresionat pur si simplu. Felul cum s-a sfarsit mi-a placut foarte mult, ba chiar m-a impresionat, Au curs cateva lacrimi. Si acum tin minte ultimele cuvinte ale lui Vin Diesel in film "Si tu vei ramane fratele meu mereu". Dupa mine aceasta fraza are un subinteles, si desi ea i se adreseaza lui Paul in film, ultima fraza face referire si la realitate. Am vazut stiri cum ca franciza ar continua, pentru ca intr-adevar lasa loc de o continuare. Dar dupa parerea mea, ar aduce un omagiu cu adevarat lui Paul, daca franciza s-ar opri aici. Sunt sigur ca filmu nu ar mai fi acelasi daca ar continua.Eu unul nu pot decat sa ma bucur de acest film, care pe mine unul m-a impresionat si sunt sigur ca nu sunt singurul. Voi ce parere aveti? Credeti ca filmul ar mai fi acelasi fara Paul? Nu credeti ca ar trebui sa puna capat francizei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce vanzari au scos la 7 probabil va continua. La cate sute de milioane de dolari ies o sa treaca peste Paul

| Markusfrtt explică (pentru suntserios):

Da, dar sa nu uitam ca vanzarile care au fost asa mari la 7 au fost aduse de moartea lui Paul.

| suntserios a răspuns (pentru Markusfrtt):

Tocmai, un marketing f bun. Acum ca au atras si mai multi fani, 8 poate sa fie o porcarie de film ca tot va avea vanzari

| Sn4k3 a răspuns:

Filmul este foarte tare si ar trebui sa continue. Nu ar mai fi acelasi fara Paul, dar asta nu inseamna ca ar trebui sa ii puna capat. Eu cred ca si Paul ar fi vrut sa continue filmul. Si iti recomand sa te uiti la toate, merita. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul a fost super, mai ales finalul... impresionant! Probabil că seria va continua și fără Paul Walker, dar nu va mai fi ca până acum.

| Sebi_Cosmin_1988_WXkc a răspuns:

Da ai dreptate m-a impresionat foarte mult si pe mine acest film.Pai eu cred ca nu ar mai fi la fel fara Paul dar ar fi frumos si daca ar face o continuare.Parerea mea.